Transporter z taśmą PVC podciśnieniowy

Transporter z taśmą PVC podciśnieniowy
  • Certyfikowane taśmy transportowe
  • Bandy boczne
  • Możliwość dostosowania do indywidualnych wymiarów
  • Konstrukcja: stal malowana proszkowo
  • Sekcja podciśnieniowa umożliwiająca  pracę z wysokimi prędkościami liniowymi 

Przemysłowe transportery podciśnieniowe z taśmą transportową PCV są dedykowane do transportu produktów o umiarkowanej wadze z wysokimi prędkościami liniowymi, usprawniając działanie wysokowydajnych linii produkcyjnych.

Transportery podciśnieniowe — efektywność i bezpieczeństwo

System podciśnienia w transporterze podciśnieniowym jest szczególnie skuteczny w utrzymywaniu stabilności przewożonych produktów, nawet przy wyższych prędkościach. Dzięki temu rozwiązaniu produkty są pewnie trzymane na taśmie, co minimalizuje ryzyko przesuwania się lub przewracania, co jest kluczowe w przypadku delikatnych lub niestabilnych przedmiotów. Do tego dochodzi taśma transportowa PCV wykorzystywana w naszych maszynach, która jest nie tylko trwała i odporna na ścieranie, ale także spełnia rygorystyczne standardy dotyczące bezpieczeństwa i higieny. Jest to szczególnie ważne w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Konstrukcja band bocznych zapewnia dodatkową ochronę produktów i zapobiega ich wypadaniu, co jest istotne przy szybkim przemieszczaniu produktów. Możliwość dostosowania rozmiarów konstrukcyjnych, w tym długości, szerokości oraz wysokości band, pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do specyfiki i wymagań każdego procesu produkcyjnego.


Zapytaj
o produkt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Michał Budzyński
+48 61 427 79 96
+48 609 310 333
michal.budzynski@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl