O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn pakujących oraz paletyzatorów. Fundamentem naszego zespołu są ludzie, którzy współpracowali ze sobą przez wiele lat i postanowili stworzyć własną firmę, która będzie dostarczać niezawodne rozwiązania dla firm z różnych branż. Dzięki determinacji i pasji założycieli, firma Teccon rozpoczęła działalność, i do dziś z sukcesem zajmuje się produkcją maszyn. 

Nazwa firmy „Teccon” pochodzi od słów „technology” i „concept”, co oznacza, że nasza działalność jest połączeniem kreatywności z wiedzą z zakresu technologii i automatyzacji procesów produkcyjnych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i niezawodnych maszyn, które poprawiają wydajność linii produkcyjnych, chroniąc przed przestojami i poprawiając rentowność biznesu.

Oferujemy szeroki wybór maszyn pakujących: System formowania opakowań typu tacka (tray), System formowania kartonów czteroklapowych czy też rozwiązania przeznaczone do pakowania zbiorczego. Oferujemy również systemy do paletyzacji - od paletyzatorów kolumnowych, poprzez robotyczne aż po kartezjańskie. Dzięki solidnej konstrukcji opatentowanej przez naszych inżynierów są one niezawodne, szybkie i można je dopasować do każdej linii produkcyjnej. W naszej ofercie znajdują się transportery, które poprawiają wydajność produkcji za sprawą przenoszenia różnych towarów. Są trwałe i można je dopasować do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy transportery paskowe i taśmowe, a te rozwiązania są doceniane przez klientów za swoją elastyczność i niezawodność. Możemy wyprodukować maszynę ściśle dopasowaną do potrzeb klienta, co pozwala na automatyzację produkcji, poprawę jakości i zwiększenie zysków firmy. Nasze maszyny wyróżnia innowacyjna technologia, niezawodność i skuteczność. Posiadamy zespół doświadczonych technologów i inżynierów, którzy dzięki wykorzystaniu wiedzy, produkują innowacyjne systemy pakowania czy paletyzowania. Stale poszerzamy swoje kompetencje w zakresie technologii, co sprawia, że jesteśmy cenionym producentem maszyn pakujących w Polsce. Inne atuty współpracy z naszą firmą to krótki czas realizacji, fachowe doradztwo i serwis, który zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i wsparcie w produkcji.

linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Michał Budzyński
+48 61 427 79 96
+48 609 310 333
michal.budzynski@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl