Transporter taśmowy

Transporter taśmowy
  • Certyfikowane taśmy transportowe
  • Bandy boczne
  • Możliwość dostosowania do indywidualnych wymiarów
  • Konstrukcja: stal malowana proszkowo

 

Transportery taśmowe są dedykowane do produktów o umiarkowanej wadze, usprawniając działanie linii produkcyjnych.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania do magazynów i zakładów produkcyjnych stworzonych na bazie autorskich projektów naszej marki. W asortymencie producenta Teccon dostępny jest przemysłowy transporter taśmowy polecany do przenoszenia ładunków o umiarkowanej wadze. Wykonany ze stalowego korpusu oraz systemu elastycznych i wytrzymałych taśm przenośnik sprosta najwyższym wymaganiom jakościowym. Urządzenie warto wykorzystać w firmach logistycznych, centrach dystrybucyjnych czy fabrykach o dowolnym rozmiarze.

Każdy przenośnik taśmowy, jaki stworzył producent Teccon, zapewnia niezawodną, wydajną pracę i niskie zużycie w trakcie eksploatacji. Urządzenie ma prostą, nowoczesną budowę, której bazą jest taśma wykonana z wyselekcjonowanych materiałów o wysokiej wytrzymałości oraz optymalnej elastyczności. Transporter przemysłowy wyróżnia się też lekkością i jednocześnie solidnością konstrukcji dzięki zastosowaniu korpusu stalowego przy jego produkcji.

Przemysłowy przenośnik taśmowy – producent Teccon

Zakładom przemysłowym, magazynom dostarczamy innowacyjne urządzenia, których producentem jest Teccon. Dostępne w katalogu transportery taśmowe to popularne rozwiązanie ze względu na trwałość mechaniczną i odporność na wysokie temperatury oraz różnego rodzaju substancje, np. oleje. Przenośniki mają szerokie zastosowanie w obsłudze rozmaitych ładunków, w tym sypkich, które mogą być przenoszone nie tylko w horyzontalnie, ale też wertykalnie.

Urządzenia producenta Teccon znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Transportery taśmowe są szczególnie polecane do przenoszenia ładunków farmaceutycznych, rolno-spożywczych, a także budowlanych o umiarkowanej masie. Gwarantują sprawny i szybki transport towarów z punktu A do B, w pionie jak i poziomie. Aby zamówić przenośnik przemysłowy naszej produkcji, zapraszamy do skontaktowania się z biurem sprzedaży! Doradca znajdzie optymalne rozwiązanie do linii produkcyjnej czy magazynu o dowolnej powierzchni.

 


Zapytaj
o produkt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Michał Budzyński
+48 61 427 79 96
+48 609 310 333
michal.budzynski@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl