Obrotnica Do Palet

Obrotnica Do Palet
  • Prosta konstrukcja i niskie koszty eksploatacji.
  • Możliwość obrotu od 0-360 stopni.
  • Miękki start oraz zatrzymanie palet.
  • Możliwość instalacji w już istniejących ciągach technologicznych.
  • Wykonanie - stal malowana proszkowo.
  • Rolki - stalowe ocynkowane.

 

Obrotnica do palet to proste urządzenie zapewniające możliwość zmiany kierunku palet od 0-360 stopni. Trwała i masywna konstrukcja pozwala na płynny obrót ciężkich palet zarazem zapewniając miękki start oraz zatrzymanie palety w celu minimalizacji przechyłu produktów.

Marka Teccon projektuje funkcjonalne urządzenia, którymi warto uzupełnić linię produkcyjną w swoim przedsiębiorstwie. W naszym katalogu znajduje się obrotnica rolkowa do palet, która pozwoli zwiększyć wydajność pracy zakładu przemysłowego czy magazynu. Wykonana na bazie autorskiej koncepcji z użyciem wyselekcjonowanych tworzyw wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością mechaniczną. W produkcji tego innowacyjnego sprzętu wykorzystaliśmy rolki stalowe gwarantujące długowieczność całej konstrukcji.

Oferowana przez markę Teccon obrotnica rolkowa do palet służy głównie do transportowania ładunków o masie, których kierunek ruchu można dowolnie zmieniać na trasie.

Sprzęt można zamówić z szeregiem dodatkowych funkcji i rozwiązań, dostosowując końcowy produkt do potrzeb zakładu przemysłowego czy specyfiki towarów, które ma obsługiwać.

Obrotnica rolkowa do transportu palet

W trakcie składania zamówień na nasze obrotnice rolkowe do palet klienci mają do dyspozycji wiele opcji modyfikacji. W zależności od potrzeb dostosowujemy szerokość roboczą, średnicę rolek czy też ich prędkość zgodnie z wytycznymi od zlecającego. Realizując projekt, uwzględniamy również specyfikę przenoszonych ładunków oraz rodzaj ciągów transportowych i innych maszyn wykorzystywanych na terenie zakładu inwestora. Jako doświadczeni specjaliści świadczymy też usługi doradztwa przy wyborze optymalnych rozwiązań dla przedsiębiorstwa.

W asortymencie producenta Teccon dostępne są rozmaite urządzenia zaprojektowane na potrzeby nowoczesnych firm działających w dowolnej gałęzi przemysłu. Obrotnica rolkowa może zostać zamówiona także z innymi rozwiązaniami, jakie tworzymy z myślą o efektywnym transportowaniu palet oraz innego rodzaju ładunków. Pomagamy w projektowaniu nowych linii produkcyjnych, a także w modyfikacji tych już wykorzystywanych, uzupełniając je o innowacyjny, niezawodny sprzęt, który zwiększy wydajność przedsiębiorstwa.

 


Zapytaj
o produkt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Michał Budzyński
+48 61 427 79 96
+48 609 310 333
michal.budzynski@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl