Paletyzator Robotyczny

Paletyzator Robotyczny
 • Rozszerzony system paletyzacji z manipulatorem robotycznym umożliwiającym obsługę trzech linii pakujących w tym samym czasie.
 • Możliwość obsługi różnych rodzajów kartonów, toreb etc..
 • W pełni automatyczny system obsługi pustych oraz pełnych palet.
 • Manipulator robotyczny fimy Fanuc (możliwość zastosowania manipulatorów innych producentów).
 • System grupowania kartonów umożliwia uzyskiwanie większych wydajności podczas procesu paletyzacji.
 • Magazynek przekładek kartonowych (opcja).
 • System wymiennych chwytaków (opcja).

 

Oferujemy także paletyzatory robotyczne, które umożliwiają obsługę kilku linii pakujących jednocześnie. Sercem urządzenia jest innowacyjny robot przemysłowy, umożliwiający układanie produktów wedle preferowanych układów paletowych. Paletyzatory robotyczne są dedykowane projektom wielostanowiskowym lub projektom o skomplikowanych układach paletowych.

Optymalizacja pakowania palet dzięki innowacyjnej technologii.

Paletyzator robotyczny został stworzony w oparciu o ramie robotyczne i jest przeznaczony do układania opakowań zbiorczych na paletach. Wielofunkcyjność maszyny umożliwia wykorzystanie jej także do depaletyzacji produktów. Paletyzator robotyczny ma szerokie zastosowanie. Jest to brakujące ogniwo procesu produkcji w wielu zakładach, wykorzystujące innowacyjną technologię. Opracowana przez naszych inżynierów konstrukcja zapewnia wydajność i ekonomiczność rozwiązania. Paletyzator można zaadaptować do wymagających układów paletowych wysokowydajnych linii produkcyjnej. Intuicyjne oprogramowanie zapewniają szybkie włączenie go do produkcji i łatwe użytkowanie. Konstrukcja może zostać rozbudowana o magazynek pustych palet lub system aplikacji przekładek kartonowych między warstwy. System zapewnia wysoką wydajność i obsługę wielu gniazd paletyzujących jednocześnie, dopasowując się nawet do najbardziej wymagających zakładów produkcyjnych. 

Atutem rozwiązania jest podciśnieniowy , mechaniczny lub hybrydowy chwytak, dobierany indywidualnie dla każdego rodzaju opakowania zbiorczego, który umożliwia pobranie zarówno kartonu jak i worka. Wspomniane innowacyjne rozwiązanie zapewnia precyzję układania opakowań zbiorczych na paletach. Dzięki wysokiej wydajności (uzależnionej od wielkości kartonu, ciężaru i sposobu ułożenia na palecie), paletyzator optymalizuje proces produkcji, skracając czas pakowania palet. 

Korzyści: 

 

 • rozwiązanie umożliwia optymalizację procesu produkcji dzięki automatyzacji pakowania produktów lub opakowań na paletach,
 • możliwość wykonywania skomplikowanych układów paletowych,
 • wysoka wydajność, która usprawnia proces pakowania  i przyczynia się do zwiększenia szybkości załadunku gotowego wyrobu,
 • wysokość układanego stosu - standardowo do 2000 mm brutto (wraz z paletą),

Wydajność:

Wydajność dostosowywana jest do wymagań projektu

Standardowe rozmiary kartonów/toreb

Długość: 200-600 mm.
Szerokość: 200-400 mm.
Wysokość: 120-400 mm.

 


Zapytaj
o produkt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Dariusz Gniadzik
+48 61 427 79 96
+48 721 160 200
dariusz.gniadzik@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl