Transporter rolkowy

Transporter rolkowy

Proponowane systemy to solidne i ekonomiczne w eksploatacji rozwiązania. Oferowane urządzenia zapewniają sprawny transport różnych typów ładunków (pudełek, skrzynek, palet, worków itp.). To uniwersalne przenośniki rolkowe, które znajdą zastosowanie w wielu sektorach i branżach gospodarki narodowej. Idealnie sprawdzą się w halach produkcyjnych, sortowniach, centrach logistyczno-dystrybucyjnych i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wewnętrznego przemieszczania się opakowań o regularnych kształtach na duże odległości. Najważniejsze zalety i właściwości tych specjalistycznych transporterów to:

  • wytrzymałe rolki transportowe,
  • konstrukcja: stal malowana proszkowo,
  • przystosowane do pracy z dużym obciążeniem,
  • stabilne podpory,
  • wysoka nośność,
  • nowoczesne wzornictwo,
  • możliwość wyposażenia w dodatkowe elementy.

Transportery rolkowe służą do transportu ciężkich ładunków często pełnopaletowych, które muszą posiadać minimum jedną stałą płaszczyznę, która opiera się na rolkach.

Nowoczesny przenośnik do transportu wewnętrznego towarów

Każdy transporter rolkowy jest projektowany na podstawie wytycznych uzgodnionych z klientem. Takie parametry jak szerokość, długość robocza, średnica rolek, prędkość czy obciążenie są zawsze dopasowywane do indywidualnych potrzeb inwestora. Produkcja odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi, zasadami bezpieczeństwa i standardami jakościowymi. Wszystkie podzespoły są wykonane z odpowiednich materiałów. To sprawia, że przenośnik rolkowy firmy Teccon zapewnia długoletnią eksploatację bez konieczności częstego serwisowania i konserwacji.

Transporter rolkowy dopasowany do indywidualnych potrzeb

Nasze przenośniki oferujemy w systemie modułowym, co pozwala zarówno na stworzenie optymalnej linii transportowej, jak i ewentualną przebudowę konstrukcji. Zapewniamy elastyczność i możliwość indywidualnego ustalenia zapotrzebowania na segmenty proste i zakrzywione.

W ofercie Teccon znajdują się transportery rolkowe o różnych parametrach technicznych. To, co wyróżnia proponowane systemy, to przede wszystkim ich wysoka jakość, która przekłada się na dużą wytrzymałość i wieloletnią bezawaryjność. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i współpracy. Mamy konkurencyjne ceny przenośników!


Zapytaj
o produkt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Michał Budzyński
+48 61 427 79 96
+48 609 310 333
michal.budzynski@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl