Transporter Rolkowy Do Palet

Transporter Rolkowy Do Palet
  • Prosta konstrukcja i niskie koszty eksploatacji.
  • Przeznaczone do transportu ciężkich produktów.
  • Transportery są dobierane indywidualnie w zależności od wymagań projektu.
  • Bezpieczny transport  palet między sekcjami ciągu technologicznego.

 

Transporter rolkowy do palet ma za zadanie przetransportować ciężki ładunek z punktu a to punktu b. Jego budowa oraz użyte materiały zapewniają długą i bezproblemową pracę w ciągach technicznych a niskie koszty eksploatacji pozwalają na zastosowanie w wielu branżach oraz na praktycznie każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

W Teccon dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które warto zastosować w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. W ofercie znajduje się między innymi transporter rolkowy przeznaczony do szybkiego przenoszenia palet. Wykonane z solidnych i bardzo wytrzymałych materiałów przenośniki zwiększą wydajność pracy w firmie i pozwolą ograniczyć koszty związane z transportowaniem ładunków z jednego miejsca w drugie. Urządzenia można wykorzystać przede wszystkim w magazynach, fabrykach czy centrach dystrybucyjnych.

Znajdujący się w naszej ofercie transporter paletowy umożliwia przeładunek produktów z wykorzystaniem obrotowego ruchu rolkowego. Urządzenie pracuje niezwykle wydajnie i jednocześnie jest energooszczędne, ponieważ wykorzystaliśmy w nim nowoczesne źródła napędu. Przenośniki do palet produkcji Teccon mają stabilną i trwałą konstrukcję, a w ich skład wchodzi zestaw metalowych cylindrów, które obracają się wokół własnej osi, wprawiając ładunek w ruch. Zaopatrzyliśmy je też w systemy bezpieczeństwa w postaci blokad pozwalających zatrzymać towar w dowolnym momencie.

Przenośnik paletowy Teccon

W katalogu produktowym marki Teccon znajdują się transportery do palet o zróżnicowanej wadze. Do przewożenia ciężkich ładunków najlepszym rozwiązaniem są przenośniki rolkowe zapewniające bezpieczny transport wielkogabarytowych towarów w obrębie magazynu czy zakładu produkcyjnego po stałych trasach. Urządzenia można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki rozmaitym opcjom modyfikacji zamówienia, jakie zapewniamy klientom.

Oferowane przez nas urządzenia paletowe świetnie sprawdzą się do przyjmowania i wydawania towarów w sposób efektywny i bezpieczny dla pracowników oraz samego ładunku. Przenośnik rolkowy palet może pełnić funkcję strefy buforowej w magazynie, na której będą trzymane ładunki oczekujące w kolejce do dalszej wysyłki. Transporter wykorzystywany jest także do automatyzacji załadunku oraz wyładunku z pojazdów dostawczych. Urządzenia sprzedajemy na zamówienie – zapraszamy do kontaktu z doradcą w celu znalezienia optymalnego rozwiązania!

 


Zapytaj
o produkt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Kod
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
linia Skontaktuj się z nami
Zadzwoń doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania
linia Michał Budzyński
+48 61 427 79 96
+48 609 310 333
michal.budzynski@teccon.pl
linia Krzysztof Franek
+48 61 427 79 96
+48 691 511 261
krzysztof.franek@teccon.pl
linia Tomasz Wieczorek
+48 61 427 79 96
+48 604 774 802
tomasz.wieczorek@teccon.pl